Шабельна пила Makita JR103DZ
Відео 2Фото 6 |
Makita JR103DZ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita JR103DZ
Усі ціни 6 →Акумуляторна шабельна пила Makita JR 103 DZ (без АКБ) JR103DZ | 3 657 грн. |
Акумуляторна ножівка Makita JR103DZ, без акб | 3 657 грн. |
Пила сабельная аккумуляторная Makita (JR103DZ) - без аккумулятора и зарядн | 4 629 грн. |
Шабельна пила Makita JR103DZ | 3 499 грн. |
Пила шабельна акумуляторна Makita JR103DZ (без акумуляторів та зарядного п | 4 583 грн. |
Шабельна пила Makita CXT Slider (без АКБ та БП) (JR103DZ) | 5 858 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель JR103DZ — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Модель JR103DWYE — в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій DC10WC і кейс
- Модель JR103DWAE — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій DC10WC і кейс
- Модель JR103DSAE — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій DC10SA і кейс
- Модель JR103DSME — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій DC10SA і кейс
- Модель JR103DWAX6 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій DC10WC, кейс і два полотна пильних
Модификації Makita JR103DZ
Ціни на Makita JR103DZ |
---|---|---|---|---|
Makita JR103DZ | від 3 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Makita JR103DWYE | від 7 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita JR103DWAX6 | від 7 799 грн. | 4 пропозиції |