Циркулярна пила Bosch GKS 85 G Professional 060157A900
Відео 3 |
Bosch GKS 85 G Professional 060157A900 без кейс (сумка)кейс (сумка) |
|
Переносна ручна циркулярка з 2200-ватним двигуном. Основна сфера застосування - поздовжнє розпилювання деревини або заготовок з кольорових металів. За рахунок своєї потужності та завдяки наявності функції підтримки обертів інструмент швидко пиляє товсті дошки та забезпечує чистий різ. Передбачена можливість роботи з напрямними шинами (марки Bosch або інших виробників), для яких у литій підошві є відповідні пази.
Дискова пилка Bosch GKS 85 G Professional має розпірний ніж, який запобігає заклиненню диска в товстій деревині (інструмент може за один прохід розпилювати дошки та бруси завтовшки до 85 мм). Механізми регулювання глибини пропилу та нахилу підошви дозволяють швидко змінювати налаштування за допомогою гвинтів. З цією циркуляркою використовуються пиляльні диски, що мають зовнішній діаметр 235 мм і отвір для посадки 30 мм (один диск відповідного розміру входить в комплект поставки). Пила має велику вагу (7.8 кг).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GKS 85 G Professional 060157A900
Усі ціни 7 →Пила дискова Bosch GKS 85 G 060157A900 | 18 318 грн. |
Ручная циркулярная пила Bosch GKS 85 G Professional 060157A900 | 14 699 грн. |
Ручная циркулярная пила Bosch Professional GKS 85 G 060157A900 | 18 318 грн. |
Ручна циркулярна пила Bosch GKS 65 GCE Professional (1.8 кВт, 190 мм) (060 | 13 877 грн. |
Ручна циркулярна пила Bosch GKS 85 G Professional 060157A900 | 18 318 грн. |
BOSCH GKS 85 G | 18 318 грн. |
Ручна циркулярна пилка Bosch Professional GKS 85 G (060157A900) | 18 318 грн. |
- Артикул 060157A900 — поставляється без кейса
- Артикул 060157A901 — поставляється з кейсом
Модификації Bosch GKS 85 G Professional 060157A900
Ціни на Bosch GKS 85 G Professional 060157A900 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 85 G Professional 060157A900 | від 13 877 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch GKS 85 G Professional 060157A901 | від 19 960 грн. | 2 пропозиції |