Біти / торцеві голівки Makita B-38853
Makita B-38853 |
|
Голівки намагнічені
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita B-38853
Набор держателей саморезов Makita 1/4'' 4шт. (B-38853) | 150 грн. |
Набор инструментов Makita насадок магнитных дюймовых, 4 шт. (B-38853) B-38 | 214 грн. |
Набір магнітних насадок Makita B-38853 (47.6 мм, 4 шт) торцеві біти (30460 | 225 грн. |
Набір інструментів Makita насадок дюймових магнітних, 4 шт. (B-38853) | 182 грн. |
Набір інструментів Makita насадок дюймових магнітних, 4 шт. (B-38853) | 242 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →