Біти / торцеві голівки Makita B-68323
Фото 4 |
Makita B-68323 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita B-68323
Усі ціни 17 →Набір біт у футлярі форми батареї Makita LXT 21 шт (B-68323) | 552 грн. |
Набір біт у футлярі у формі батареї LXT Makita 21 шт B-68323 | 650 грн. |
Набор бит и битодержатель Makita у футляре форме батареи, 21 шт B-68323 | 699 грн. |
Набор бит Makita 1/4" 21ед. (B-68323) | 699 грн. |
Набор бит Makita B-68323 | 602 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →