Біти / торцеві голівки Makita B-28911
Фото 3 |
Makita B-28911 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita B-28911
Усі ціни 14 →Дискообразний набір біт для шурупокрута Makita 28 шт B-28911 | 408 грн. |
Дископодібний набір біт для шурупокрута Makita 28 шт B-28911 | 408 грн. |
Набор бит Makita 1/4" 28 ед. (B-28911) | 480 грн. |
Набір біт з тримачем Makita B-28911 (28 шт.) Makita | 405 грн. |
Биты Makita, набор 28шт, магнитный битодержатель, 25мм, SL, PH, PZ, H, T, | 501 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →