Садова повітродувка-пилосос Makita DUB361RDF2
Відео 5Фото 9 |
Makita DUB361RDF2 |
|
В комплекті 2 акумулятора (3 Агод) і подвійна зарядка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DUB361RDF2
Акумуляторна повітродувка Makita DUB361Z+2 акк.18V 3 Ah+з/в (DUB361RDF2) | 16 263 грн. |
Акумуляторна повітродувка Makita DUB361RDF2 + 2 акб 18V 3 Ah + з/у | 12 059 грн. |
Акумуляторна повітродувка Makita DUB361Z+2 акк.18V 3 Ah+з/у (DUB361RDF2) | 19 909 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →