Міксер будівельний Makita DUT130Z
Відео 3Фото 13 |
Makita DUT130Z |
|
Модель DUT130Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі DUT130RT один акумулятор (5 Агод), зарядний пристрій і кейс в комплекті моделі DUT130RT2 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DUT130Z
Усі ціни 21 →Акумуляторний безщітковий дриль-міксер Makita DUT130Z (без АКБ) | 12 866 грн. |
Акумуляторна мішалка Makita DUT130Z без акб | 12 866 грн. |
Акумуляторний міксер для будівельних сумішей Makita DUT130Z, без акб | 12 866 грн. |
Дрель-миксер аккумуляторная Makita (DUT130Z) - без аккумулятора и зарядног | 16 286 грн. |
Акумуляторний міксер Makita DUT130Z (18 В, без АКБ) | 16 280 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita DUT130Z
Ціни на Makita DUT130Z |
---|---|---|---|---|
Makita DUT130RT | від 19 657 грн. | 1 пропозиція | ||
Makita DUT130RT2 | від 23 764 грн. | 1 пропозиція | ||
Makita DUT130Z | від 12 580 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →