Міксер будівельний Eibenstock EHR 20.1 R Set (7742000)
Фото 4 |
Eibenstock EHR 20.1 R Set 1300 Вт, насадка MG1401300 Вт, насадка WG135 |
|
В комплекті моделі EHR 20.1 R Set насадка MG140, а в комплекті EHR 20.1 L Set — насадка WG135
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock EHR 20.1 R Set
Міксер Eibenstock EHR 20.1 | 7 999 грн. |
Міксер ручний Eibenstock EHR20.1RSET з насадкою WG140 07742000 | 13 371 грн. |
Ручний міксер Eibenstock EHR 20.1 R Set (7742000). | 9 085 грн. |
Будівельний міксер Eibenstock EHR 20.1 R SET | 11 599 грн. |
Будівельний міксер Eibenstock EHR 20.1 R SET 07742000 | 11 590 грн. |
Модификації Eibenstock EHR 20.1 R Set
Ціни на Eibenstock EHR 20.1 R Set |
---|---|---|---|---|
Eibenstock EHR 20.1 R Set | від 7 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Eibenstock EHR 20.1 L Set | від 11 150 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →