Болгарка Makita DGA511Z
Відео 2Фото 8 |
Makita DGA511Z |
|
Потужна бездротова кутова шліфувальна машина (болгарка) з акумуляторним живленням і витривалим безщітковим двигуном. Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для інтенсивного професійного застосування. Являє собою один з продуктів сімейства Makita 18V LXT зразка 2018 року, моделі якого розраховані на експлуатацію з ємними акумуляторними батареями Makita BL18XX (18В) і здатні справлятися зі значними обсягами робіт підвищеної інтенсивності.
Може виконувати сухі відрізні та шліфувальні роботи по металу (будь-які сталі і сплави кольорових металів), в натуральному/штучного каменю, бетону, цегли, керамічної плитки, твердим полімерним/епоксидним масам, будь-яких порід дерева і композитних матеріалів на його основі. Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita DGA511Z стане зручною бездротовий помічницею при виконанні демонтажних робіт малої або середньої інтенсивності. Найважливішим елементом її конструкції став безщітковий електродвигун із значною питомою потужністю і електронної захистом від перевантажень. Є система плавного пуску, ефективний гальмо двигуна і захисне блокування запуску при зміні батареї. Поставляється без акумулятора та ЗП.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DGA511Z
Усі ціни 12 →Акумуляторна болгарка Makita DGA 511 Z (без АКБ) DGA511Z | 6 480 грн. |
Акумуляторна болгарка Makita DGA511Z безщіткова Каркас (DGA511Z) | 9 360 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita DGA511Z, без акб | 7 499 грн. |
Болгарка (кутова шліфмашина) акумуляторна Makita DGA511Z (без АКБ та ЗП) | 6 725 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина LXT 18В, 125мм DGA511Z | 9 360 грн. |
Модификації Makita DGA511Z
Ціни на Makita DGA511Z |
---|---|---|---|---|
Makita DGA511Z | від 5 667 грн. | 12 пропозицій | ||
Makita DGA511RTE | від 15 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Makita DGA511RTJ | від 17 200 грн. | 3 пропозиції |