Заглибний насос Aquatica 773422
Aquatica 773422 відцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773422
Усі ціни 13 →Насос дренажно-фекальный Aquatica WQD10-11-0,75SF (773422) | 8 896 грн. |
Насос каналізаційний Aquatica 0.75 кВт 275 л/хв 7 м кабель (нерж) 773422 | 6 283 грн. |
Насос канализационный Aquatica 0.75кВт Hmax 14м Qmax 275л/мин (нерж) (7734 | 7 304 грн. |
Насос Aquatica 0.75 кВт Hmax 14 (773422) | 7 272 грн. |
Насос дренажно-фекальний Aquatica нержавіючий 0.75кВт Hmax 14м Qmax 275л/х | 7 272 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Aquatica 773422
Ціни на Aquatica 773422 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773421 | від 5 593 грн. | 8 пропозицій | ||
Aquatica 773422 | від 6 283 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 773423 | від 7 349 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 773424 | від 7 508 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →