Електрогенератор Mar-Pol QL3500 ig (M82482)
Відео 1Фото 9 |
Mar-Pol QL3500 ig |
|
Інверторний альтернатор. Вихід 12 В.
Інверторний генератор із бензиновим двигуном. Установка призначена для автономного живлення споживачів електроенергії сумарною потужністю 3 кВт. Двигун запускається вручну. Він має робочий об'єм 212 см3 і споживає 1.63 літра бензину за годину роботи (при навантаженні 70% від номінальної потужності). Об'єм паливного бака у генератора Marpol QL3500 ig дорівнює 13 літрів. На передній панелі апарата є дві розетки 230 В та вихід постійного струму 12 В, від якого можна заряджати автомобільні акумулятори.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mar-Pol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mar-Pol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mar-Pol QL3500 ig
Усі ціни 17 →MAR-POL QL3500 ig офіційна гарантія | 16 999 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Mar-Pol QL3500ig (M82482 3,5 кВт) | 17 160 грн. |
Mar-pol QL3500ig | 20 900 грн. |
Інверторний бензиновий генератор Mar-pol QL3500ig | 15 096 грн. |
Інверторний бензиновий генератор MAR-POL QL3500 ig | 14 595 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →