Електрогенератор Iron Angel EG 3200
Відео 3Фото 4 |
Iron Angel EG 3200 ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iron Angel EG 3200
Усі ціни 8 →Інверторний генератор Iron Angel EG3200IO | 12 921 грн. |
Генератор бензиновый IRON ANGEL EG 3200 | 17 561 грн. |
Бензиновий генератор IRON ANGEL EG3200 (2001108) | 8 610 грн. |
Бензиновый генератор Iron Angel EG 3200 (2001108) | 8 849 грн. |
Iron Angel EG 3200 (2001108) | 8 849 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Iron Angel EG 3200
Ціни на Iron Angel EG 3200 |
---|---|---|---|---|
Iron Angel EG 3200 | від 8 610 грн. | 8 пропозицій | ||
Iron Angel EG 3200E | від 8 895 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →