Болторіз Master Tool 01-0130 750 мм
Master Tool 01-0130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 01-0130 750 мм
Усі ціни 8 →Болторез MASTERTOOL 750 мм (01-0130) | 1 491 грн. |
Ножиці для прутів MasterTool 750мм, d10мм (01-0130) | 1 491 грн. |
Ножиці Mastertool 750 мм для 10мм сталевих прутів (01-0130) | 1 131 грн. |
Ножиці для прутів MasterTool GM L=750 мм D=10мм, T8, HRC53~60 (Арт.: 01-01 | 1 491 грн. |
Ножиці для прутів та арматури MASTERTOOL, 750 мм, 10 мм, T8/HRC53~60. Yell | 1 491 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Master Tool 01-0130
Ціни на Master Tool 01-0130 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 01-0118 450 мм | від 629 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 01-0124 600 мм | від 839 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 01-0130 750 мм | від 1 131 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →