Болторіз Master Tool 01-0124 600 мм
Master Tool 01-0124 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 01-0124 600 мм
Усі ціни 7 →Болторез MASTERTOOL 600 мм (01-0124) | 1 107 грн. |
Ножиці для прутів MasterTool 600мм, d8мм (01-0124) | 1 107 грн. |
Ножиці Mastertool 600 мм для 8 мм сталевих прутів (01-0124) | 839 грн. |
Ножиці для прутів MasterTool GM L=600 мм D=8 мм, T8, HRC53~60 (Арт.: 01-01 | 1 107 грн. |
Ножиці для прутів та арматури MASTERTOOL, 600 мм, 8 мм, T8/HRC53~60. Yello | 1 162 грн. |
Ножиці для прутів MASTERTOOL L=600 мм D=8 мм T8 HRC53~60 01-0124 | 1 107 грн. |
Ножиці MASTER TOOL 01-0124 600мм | 1 107 грн. |
Модификації Master Tool 01-0124
Ціни на Master Tool 01-0124 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 01-0118 450 мм | від 629 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 01-0124 600 мм | від 839 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 01-0130 750 мм | від 1 131 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →