Ножиці по металу Yato YT-1964 250 мм
Відео 1Фото 2 |
Yato YT-1964 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1964 250 мм
Усі ціни 8 →Ножницы по металлу прямые Yato 250мм (YT-1964) | 286 грн. |
Ножиці по металу прямі YATO L= 250 мм (YT-1964) | 278 грн. |
YT-1964 Ножиці прямі по металу YATO,І=250мм | 312 грн. |
YT-1964 Ножиці по металу прямі YATO,І=250мм | 258 грн. |
Ножиці по металу Прямі ручні 250 мм YATO YT-1964 | 362 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Yato YT-1964
Ціни на Yato YT-1964 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1963 200 мм | від 242 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-1964 250 мм | від 244 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-1965 300 мм | від 291 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →