Рівень Master Tool 37-0803
Фото 5 |
Master Tool 37-0803 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 37-0803
Усі ціни 7 →Уровень MASTERTOOL 2 капсулы 800 мм (37-0803) | 426 грн. |
Рівень Mastertool алюмінієвий 800 мм (37-0803) | 426 грн. |
Рівень MASTERTOOL GM 80 см, 2 капсули, 0,5мм / 1м, фрезерована поверхня 37 | 426 грн. |
Рівень будівельний MASTERTOOL ПРОФІ 80 см, 2 капсули, 0,5 мм/м 0,03° (37-0 | 447 грн. |
Рівень MASTERTOOL 80 см 2 капсули 0.5 мм/м фрезерована поверхня 37-0803 | 526 грн. |
Рівень MASTERTOOL 80 см 2 капсули 0.5 мм/м фрезерована поверхня 37-0803 | 426 грн. |
Рівень 80 см, 2 капсули, 0,5 мм/1м, фрезерована поверхня ТМ MASTER TOOL 37 | 426 грн. |
Модификації Master Tool 37-0803
Ціни на Master Tool 37-0803 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 37-0403 | від 277 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 37-0603 | від 346 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 37-0803 | від 426 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 37-1003 | від 498 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →