Будівельний степлер Master Tool 41-0901
Фото 4 |
Master Tool 41-0901 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 41-0901
Усі ціни 9 →Степлер MASTERTOOL (41-0901) | 465 грн. |
Степлер Mastertool 6-14 мм (41-0901) | 465 грн. |
Степлер ресорний MASTERTOOL GM для скоби 6-14 мм 11,3*0,7мм, регулювання с | 465 грн. |
Степлер ресорний MASTERTOOL, скоба R53 6-14мм, регулювання сили удару. Gre | 488 грн. |
Степлер ресорний MASTERTOOL скоба R53 6-14 мм регулювання сили удару, корп | 438 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →