Сходи Master Tool 79-1307 420 см
Фото 11 |
Master Tool 79-1307 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-1307 420 см
Лестница универсальная MASTERTOOL (79-1307) | 6 757 грн. |
Сходи трисекційні розкладні MASTERTOOL 3x7 ступенів (79-1307) | 6 757 грн. |
Драбина MasterTool 79-1307 | 6 757 грн. |
Драбина алюмінієва MASTERTOOL 3-х секційна 3х7 ступенів h=5100 мм max 150 | 9 460 грн. |
Модификації Master Tool 79-1307
Ціни на Master Tool 79-1307 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-1307 420 см | від 6 757 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-1308 450 см | від 7 694 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-1309 530 см | від 8 466 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-1310 615 см | від 9 595 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →