Сходи Intertool LT-0210 481 см
Фото 3 |
Intertool LT-0210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0210 481 см
Усі ціни 13 →Лестница Intertool LT-0210 | 4 087 грн. |
Intertool Intertool LT-0210 122209 | 4 999 грн. |
Драбина алюмінієва INTERTOOL LT-0210 | 3 990 грн. |
Сходи двосекційні розкладні Intertool 2х10 (LT-0210) | 4 499 грн. |
Драбина Intertool LT-0210 (10 щаблів) | 4 999 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →