Сходи ELKOP VHR T 3x6 322 см (37490)
ELKOP VHR T 3x6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR T 3x6 322 см
Усі ціни 6 →Драбина ELKOP VHR Trend 3x6 алюмінієва, 3 секції, 6 ступенів (37490) 37490 | 6 389 грн. |
Лестница Elkop Vhr Trend 3x6 37490 | 6 350 грн. |
Драбина ELKOP VHR Trend 3x6 алюмінієва, 3 секції, 6 ступенів | 6 530 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Trend 3x6 37490 | 6 390 грн. |
Драбина Elkop VHR Trend 3x6 | 6 389 грн. |
Лестниця універсальна Elkop VHR Trend 3x6 | 7 732 грн. |
Модификації ELKOP VHR T 3x6
Ціни на ELKOP VHR T 3x6 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR T 3x6 322 см | від 6 350 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x7 366 см | від 6 535 грн. | 11 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x8 440 см | від 7 382 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x9 488 см | від 6 000 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →