Сходи ELKOP VHR T 2x10 389 см
ELKOP VHR T 2x10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR T 2x10 389 см
Драбина ELKOP VHR Trend 2x10 алюмінієва, 2 секції, 10 ступенів (36444) 364 | 6 515 грн. |
Драбина ELKOP VHR Trend 2x10 алюмінієва, 2 секції, 10 ступенів | 6 515 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Trend 2x10 36444 | 6 516 грн. |
Драбина Elkop VHR Trend 2x10 | 6 516 грн. |
Драбина ELKOP 2-секц. розкл. 2*10сх. 2,7-4,5м VHR Т(Н) VHR Т(Н) 2*10 | 6 190 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP VHR T 2x10:
- Стабілізатор шириною 89 см
Модификації ELKOP VHR T 2x10
Ціни на ELKOP VHR T 2x10 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR T 2x7 267 см | від 4 911 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 2x8 316 см | від 5 164 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 2x9 364 см | від 5 840 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 2x10 389 см | від 6 190 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 2x12 529 см | від 7 780 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →