Сходи Intertool LT-0208 396 см
Intertool LT-0208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0208 396 см
Усі ціни 9 →Лестница Intertool LT-0208 | 3 746 грн. |
Intertool Intertool LT-0208 122208 | 4 499 грн. |
Драбина алюмінієва Intertool LT-0208 | 3 730 грн. |
Сходи двосекційні розкладні Intertool 2х8 (LT-0208) | 4 049 грн. |
Драбина Intertool LT-0208 (8 щаблів) | 4 499 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →