Шухляди для інструменту Master Tool 79-2000
Master Tool 79-2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-2000
Усі ціни 7 →Ящик для инструмента в комплекте 3 шт. MASTERTOOL (79-2000) | 964 грн. |
Комплект ящіків для інструменту з пластиковими замками Mastertool 79-2219/ | 964 грн. |
Ящики для інструмента MasterTool GM комплект 3шт. 12,5"+16" +19,5", пласт. | 964 грн. |
Ящики для інструментів MASTERTOOL комплект 3 шт, із пластиковими замками, | 1 012 грн. |
Скриньки для інструменту MASTERTOOL комплект 3 шт 12.5"+16"+19.5" пластико | 962 грн. |
Ящики для інструменту Mastertool комплект 3шт. 12.5"+16"+19.5" пласт.замки | 964 грн. |
Ящики для інструментів MASTERTOOL комплект 3 шт 12.5"+16"+19.5" пластикові | 964 грн. |
Модификації Master Tool 79-2000
Ціни на Master Tool 79-2000 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-2219 | від 268 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-2000 | від 962 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 79-2216 | від 402 грн. | 2 пропозиції | ||
Master Tool 79-2212 | від 426 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →