Ящик для інструменту Master Tool 79-2219
Master Tool 79-2219 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-2219
Ящик для инструмента MasterTool GM 12,5" (320*180*130 мм), пластиковые зам | 268 грн. |
Ящик для інструментів MASTERTOOL з пластиковими замками 12,5" 320х180х130 | 320 грн. |
Скринька для інструменту MASTERTOOL 12.5" (320х180х130 мм) пластикові замк | 368 грн. |
Скриня для інструменту Mastertool 12.5" (320*180*130 мм) пластикові замки | 268 грн. |
Модификації Master Tool 79-2219
Ціни на Master Tool 79-2219 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-2219 | від 268 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-2000 | від 962 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 79-2216 | від 402 грн. | 2 пропозиції | ||
Master Tool 79-2212 | від 426 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →