Шухляди для інструменту Haisser 90070
Haisser 90070 |
|
На кришці є жолоб для розпилювання і ленейка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 90070
Усі ціни 7 →Ящик для инструмента Haisser R-BOX 90070 в комплекте 2 шт. (105870) | 630 грн. |
Набір ящиків для інструментів Haisser R-BOX 90070 2 в 1 (105870) | 790 грн. |
Haisser R-Box 385х230х204 мм 2 шт. (90070) R-Box385х230х204мм2шт.(90070) | 629 грн. |
Набір ящиків для інструментів Haisser R-BOX 13"+16" 90070 (BP105870) | 630 грн. |
Набір ящиків для інструментів Haisser R-BOX 13"+16" 90070 (BP105870) | 988 грн. |
Набір ящиків для інструментів Haisser R-BOX 13"-16" (90070) | 711 грн. |
Набір ящиків для інструментів R-BOX 90070 Haisser | 790 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →