Домкрат Master Tool 86-0020
Master Tool 86-0020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 86-0020
Усі ціни 10 →Домкрат гидравлический бутылочный MASTERTOOL 2 т (86-0020) | 624 грн. |
Домкрат Mastertool 86-0020 | 612 грн. |
Домкрат Mastertool 86-0020 | 624 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий MasterTool GM 2 т, 1 (81-345 мм (Арт.: 86-0 | 624 грн. |
Набір для ремонту гідравлічного домкрата MASTERTOOL GM мод: (86-0020) (86- | 152 грн. |
ще 5 пропозицій
Домкрат не раджу. Купив його, коли пробив колесо. Взяв саме цю модель, тому що у мене машина 1.4 т, при піднятті на максимум, висота тут приблизно 280-290 мм. Коротше зняти колесо я не зміг. Довелося шукати підпірку під нього. + він здув процентів на 30 доки я міняв колесо. Сам клапан спуску якийсь вася так зафарбував фарбою, що я хвилин 40 його відкручував, коли вже поміняв саме колесо. Потрібно було напевно спочатку його відкрутити. але я поспіхом не звернув увагу. Коротше я шкодую про покупку. Краще доплатити та взяти реальні 2-3 тонни + 370-400 мм. Не раджу цю модель. Ціна. Свій тоннаж не тримає. Висота менша за заявлену. Не дуже якісне виконання. Це домкрат для таврії. але не для важких чи високих машин. Антон Ч: користуюся Master Tool 86-0020 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →