Домкрат Vitol DB-02006
Vitol DB-02006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitol DB-02006
Гидравлический бутылочный домкрат Vitol ДБ-02006 | 582 грн. |
Домкрат гидравлический 2т. 181-345мм. Vitol с предохр. клапаном (ДБ-02006) | 824 грн. |
Домкрат гідравлічний телескопічний 2т короб 181-345мм 2,63 кг ДБ-02006/T90 | 628 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий Vitol 2 т 181-345 мм 2.63 кг (T90204 ДБ-020 | 819 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →