Таль / лебідка Master Tool 86-8190
Фото 4 |
Master Tool 86-8190 450 кг900 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 86-8190
Лебідка барабанна тягове зусилля 907 кг, трос 10 м MASTERTOOL GM (86-8190) | 1 546 грн. |
Лебідка барабанна MASTERTOOL 907 кг, трос 10 м (86-8190) | 1 623 грн. |
Лебідка барабанна MASTERTOOL 907 кг трос 10 м 86-8190 | 1 886 грн. |
Лебідка барабанна Mastertool трос 907 кг трос 10 м 86-8190 | 1 546 грн. |
Лебідка барабанна MASTERTOOL 907 кг трос 10 м 86-8190 | 1 546 грн. |
Модификації Master Tool 86-8190
Ціни на Master Tool 86-8190 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 86-8145 | від 1 041 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 86-8190 | від 1 546 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →