Таль / лебідка Master Tool 86-8245
Фото 4 |
Master Tool 86-8245 450 кг900 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 86-8245
Усі ціни 7 →Лебедка ручная MASTERTOOL 0,4т (86-8245) | 1 185 грн. |
Лебідка барабанна Mastertool 454 кг, ремінь 8 м (86-8245) | 1 185 грн. |
Лебідка барабанна тягове зусилля 454 кг, ремінь 8 м MASTERTOOL GM (86-8245 | 1 185 грн. |
Лебідка барабанна MASTERTOOL 454 кг, ремінь 8 м (86-8245) | 1 244 грн. |
Лебідка барабанна MASTERTOOL 454 кг ремень 8 м 86-8245 | 1 553 грн. |
Лебідка барабанна Mastertool ремінь 454 кг ремінь 8 м 86-8245 | 1 185 грн. |
Лебідка барабанна MASTERTOOL 454 кг ремінь 8 м 86-8245 | 1 185 грн. |
Модификації Master Tool 86-8245
Ціни на Master Tool 86-8245 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 86-8245 | від 1 185 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 86-8290 | від 1 727 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →