Таль / лебідка Master Tool 86-8145
Фото 4 |
Master Tool 86-8145 450 кг900 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 86-8145
Усі ціни 7 →Лебедка ручная MASTERTOOL 0,4т (86-8145) | 1 041 грн. |
Лебідка барабанна Mastertool 454 кг, трос 10 м (86-8145) | 1 041 грн. |
Лебідка барабанна тягове зусилля 454 кг, трос 10 м MASTERTOOL GM (86-8145) | 1 041 грн. |
Лебідка барабанна MASTERTOOL 454 кг, трос 10 м (86-8145) | 1 093 грн. |
Лебідка барабанна MASTERTOOL 454 кг трос 10 м 86-8145 | 1 442 грн. |
Лебідка барабанна Mastertool трос 454 кг трос 10 м 86-8145 | 1 041 грн. |
Лебідка барабанна MASTERTOOL 454 кг трос 10 м 86-8145 | 1 041 грн. |
Модификації Master Tool 86-8145
Ціни на Master Tool 86-8145 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 86-8145 | від 1 041 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 86-8190 | від 1 546 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →