Обприскувач Master Tool 92-9712
Фото 6 |
Master Tool 92-9712 12 л16 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 92-9712
Усі ціни 12 →Опрыскиватель аккумуляторный MASTERTOOL "Premium" (92-9712) | 1 575 грн. |
Обприскувач акумуляторний MASTERTOOL Premium 12л (92-9712) | 1 575 грн. |
Акумуляторний обприскувач MasterTool Premium 12л 12V 8А·h (92-9712) | 1 575 грн. |
Обприскувач акумуляторний Mastertool Premium 12 л 12 В 8 А·год (92-9712) | 1 575 грн. |
Обприскувач акумуляторний MASTERTOOL GM "Premium" 12 л, 12V, 8 а/год (92-9 | 1 575 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Master Tool 92-9712
Ціни на Master Tool 92-9712 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 92-9712 | від 1 575 грн. | 12 пропозицій | ||
Master Tool 92-9716 | від 1 701 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →