Сковорідка MasterPro Argent BGMP-1931 24 см
Фото 4 |
MasterPro Argent BGMP-1931 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MasterPro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MasterPro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Argent BGMP-1931 24 см
Усі ціни 21 →Сковорода Bergner MasterPro Argent 3. 24 см (BGMP-1931) BGMP-1931 | 1 629 грн. |
MASTERPRO ARGENT 3 (BGMP-1931) | 1 609 грн. |
Сковорода MasterPro Argent 3 24 см (BGMP-1931) | 1 662 грн. |
MASTERPRO ARGENT 3 (BGMP-1931) | 1 601 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації MasterPro Argent BGMP-1931
Ціни на MasterPro Argent BGMP-1931 |
---|---|---|---|---|
MasterPro Argent BGMP-1930 20 см | від 1 297 грн. | 20 пропозицій | ||
MasterPro Argent BGMP-1931 24 см | від 1 593 грн. | 21 пропозиція | ||
MasterPro Argent BGMP-1932 28 см | від 2 261 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →