Сковорідка Maestro Classic MR1207-24 24 см
Фото 6 |
Maestro Classic MR1207-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR1207-24 24 см
Усі ціни 13 →Maestro 1207-24-MR | 606 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1207-24 | 662 грн. |
Maestro MR-1207-24 | 910 грн. |
Сковорода титанова Maestro MR-1207-24 24см Quan Tanium | 749 грн. |
Сковорода 24 см Maestro MR-1207-24 | 1 239 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR1207-24
Ціни на Maestro Classic MR1207-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1207-22 22 см | від 558 грн. | 18 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1207-24 24 см | від 606 грн. | 14 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1207-28 28 см | від 809 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →