Сотейник Maysternya T204C3 28 см
Maysternya T204C3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maysternya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maysternya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maysternya T204C3 28 см
Усі ціни 6 →Сковорода Maysternya 28*6см чавунна лита зі склян кришкою Т204С3Ук | 970 грн. |
Сковорода 28см, h - 6см чавунна зі скляною кришкою Maysternya. Вага 4,18кг | 903 грн. |
Сковорода чавунна літа зі скляною кришкою 28*6 см Maysternya Т204С3Ук | 999 грн. |
Сковорідка скляна кришка чавунна лита Maysternya 28cм (Т204С3Ук) | 1 031 грн. |
Сковорода Maysternya 28 см з кришкою (Т204С3Ук) | 1 002 грн. |
Сковорода Maysternya 28 см з кришкою чавунна ручка (Т204С3Ук) | 1 002 грн. |
Модификації Maysternya T204C3
Ціни на Maysternya T204C3 |
---|---|---|---|---|
Maysternya T202C3 24 см | від 671 грн. | 6 пропозицій | ||
Maysternya T203C3 26 см | від 807 грн. | 6 пропозицій | ||
Maysternya T204C3 28 см | від 903 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →