Вантажна шина Matador D HR4 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador D HR4 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador D HR4 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 19 →Matador D HR 4 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 10 842 грн. |
Matador D HR4 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M | 10 339 грн. |
Matador D HR4 (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 9 425 грн. |
Matador D HR4 (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 14PR "3PMSF" | 9 100 грн. |
Matador D HR 4 (Ведущая) (235/75R17.5 132/130M) | 10 143 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди