Вантажна шина Giti GDR638 235/75 R17.5 129M
Фото 3 | від 9 156 грн. Купити! Шина Giti GDR638 (провідна) 235/75 R17.5 129/127MМаркетплейс: Rozetka.ua a-gikЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GDR638 235/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Giti GDR638 235/75 R17.5 129M
Ціни на Giti GDR638 235/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Giti GDR638 235/75 R17.5 129M | від 9 156 грн. | 1 пропозиція | ||
Giti GDR638 235/75 R17.5 132M | від 8 150 грн. | 4 пропозиції | ||
Giti GDR638 245/70 R17.5 136M | від 8 000 грн. | 3 пропозиції |