Вантажна шина Hankook Smart Flex DH35 265/70 R19.5 140M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex DH35 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex DH35 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 17 →Hankook DH35 (ведуча вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 13 216 грн. |
Hankook DH35 (ведущая) (265/70R19.5 140M) | 12 123 грн. |
Hankook DH35 Smart Flex (приводная) 265/70 R19.5 140/138M 14PR "M+S" | 10 300 грн. |
Hankook DH35 265/70 R19.5 140/138M | 11 835 грн. |
Hankook DH35 Smart Flex (Ведущая) (265/70R19.5 140/138M) | 11 613 грн. |
ще 12 пропозицій