Вантажна шина Matador F HR4 285/70 R19.5 146M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador F HR4 285/70 R19.5 146M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador F HR4 285/70 R19.5 146M
Усі ціни 21 →Matador F HR 4 (рульова вісь) 285/70 R19.5 146/144M | 14 829 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) 285/70 R19.5 146/144M | 13 135 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) (285/70R19.5 146M) | 14 109 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) 285/70 R19.5 146/144M 16PR "3PMSF" | 13 153 грн. |
Matador F HR 4 (Рулевая) (285/70R19.5 146/144M) | 13 490 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди