Вантажна шина Matador F HR4 295/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador F HR4 295/80 R22.5 154M 295/80 R22.5 " 154 M 315/80 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador F HR4 295/80 R22.5 154M
Усі ціни 14 →Matador F HR 4 (рульова вісь) 295/80 R22.5 154/149M | 18 394 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) (295/80R22.5 154M) | 18 441 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) 295/80 R22.5 154/149M 16PR "3PMSF" | 16 200 грн. |
Грузовые шины Matador F HR4 (рулевая) 295/80 R22.5 154/149M 1001068340 | 17 123 грн. |
Matador HR4 (F) (295/80R22.5 154M) | 18 083 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Matador F HR4 295/80 R22.5 154M
Ціни на Matador F HR4 295/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Matador F HR4 295/80 R22.5 154M | від 16 200 грн. | 14 пропозицій | ||
Matador F HR4 315/80 R22.5 154L | від 18 778 грн. | 1 пропозиція |