Вантажна шина Kumho KRS03 295/60 R22.5 150K
Виберіть розмір вантажної шини
Kumho KRS03 295/60 R22.5 150K 295/60 R22.5 " 150 K 305/70 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho KRS03 295/60 R22.5 150K
Усі ціни 8 →Kumho KRS03 (рулевая) (295/60R22.5 150K) | 17 356 грн. |
Kumho KRS03 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147K 16PR | 16 962 грн. |
KUMHO KRS03 (рульова) 295/60R22.5 150K | 17 262 грн. |
KUMHO KUMHO KRS03 (рульова) 295/60R22.5 150K | 17 344 грн. |
Грузовые шины Kumho KRS03 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147K 16PR 1000593078 | 18 168 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Kumho KRS03 295/60 R22.5 150K
Ціни на Kumho KRS03 295/60 R22.5 150K |
---|---|---|---|---|
Kumho KRS03 295/60 R22.5 150K | від 16 962 грн. | 10 пропозицій | ||
Kumho KRS03 305/70 R22.5 152L | від 27 960 грн. | 2 пропозиції |