Вантажна шина Matador FM4 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Matador FM4 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador FM4 13 R22.5 156K
Усі ціни 10 →Matador FM 4 (рулевая) 13 R22.5 156K | 18 988 грн. |
Matador FM4 (универсал-карьер) 13 R22.5 156/150K 20PR "M+S" | 18 042 грн. |
Грузовые шины Matador FM4 (универсальная) 13 R22.5 156/150K 18PR 100182672 | 18 776 грн. |
Matador FM 4 (13/R22.5 156K) | 18 578 грн. |
Matador Matador FM4 (универсальная) 13 R22.5 156/150K | 18 285 грн. |
ще 5 пропозицій