Вантажна шина Barum BU49 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BU49 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BU49 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 13 →Barum BU49 (универсальная) 385/65 R22.5 160K | 17 197 грн. |
Barum BU49 (руль/прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160K 16PR "M+S" | 16 800 грн. |
Грузовые шины Barum BU49 (универсальная) 385/65 R22.5 160K 1000272324 | 17 447 грн. |
Barum BU49 (универсальная) 385/65 R22.5 160K | 18 403 грн. |
BARUM BARUM BU 49 (універсальна)385/65R22.5 160K | 19 166 грн. |
ще 8 пропозицій