Вантажна шина Matador FM4 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Matador FM4 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador FM4 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 19 →Matador FM 4 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 19 750 грн. |
Matador FM 4 (рулевая) (315/80R22.5 156K) | 19 094 грн. |
Matador FM4 (универсал-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR "M+S" | 18 140 грн. |
Matador FM 4 (Рулевая) (315/80R22.5 156/150K) | 18 257 грн. |
Вантажна шина MATADOR FM 4 (рульова) 315/80R22.5 156/150K | 18 507 грн. |
ще 14 пропозицій