Матрац Matroluxe Four Red Carmin 160x200
Фото 6 | від 7 683 до 10 813 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:19 см |
Модифікації Matroluxe Four Red Carmin 15
Характеристики
Matroluxe Four Red Carmin 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Four Red Carmin 160x200
Сортувати
Matroluxe Матрац Козак/Kozak Matroluxe 160x200 | 7 683 грн. |
Матрас Matroluxe Four Red Carmin 160х200 | 9 821 грн. |
Матрац MatroLuxe Four Red Carmin 160x200 см (EVR-2762) | 9 821 грн. |
Матрац ортопедичний 160х200 MatroLuxe CARMIN | 10 813 грн. |
Матрац ортопедичний 160х200 MatroLuxe CARMIN | 10 803 грн. |
Матрац MatroLuxe Four Red Carmin 160x200 | 9 821 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Four Red Carmin 160x200 см | 10 800 грн. |
Закрити
Рекомендуємо