Матрац Matroluxe Four Red Carmin 180x190
Фото 6 | від 11 149 до 12 274 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:19 см |
Модифікації Matroluxe Four Red Carmin 15
Характеристики
Matroluxe Four Red Carmin 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Four Red Carmin 180x190
Сортувати
Матрас Matroluxe Four Red Carmin 180х190 | 11 149 грн. |
Матрац ортопедичний 180х190 MatroLuxe CARMIN | 12 274 грн. |
Матрац ортопедичний 180х190 MatroLuxe CARMIN | 12 264 грн. |
Матрац MatroLuxe Four Red Carmin 180x190 | 11 149 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Four Red Carmin 180x190 см | 12 264 грн. |
Закрити
Рекомендуємо