Матрац Matroluxe Four Red Carmin 140x190
Фото 6 | від 8 494 до 9 354 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:19 см |
Модифікації Matroluxe Four Red Carmin 15
Характеристики
Matroluxe Four Red Carmin 140x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Four Red Carmin 140x190
Сортувати
Матрас Matroluxe Four Red Carmin 140х190 | 8 494 грн. |
Матрац ортопедичний 140х190 MatroLuxe CARMIN | 9 354 грн. |
Матрац ортопедичний 140х190 MatroLuxe CARMIN | 9 344 грн. |
Матрац MatroLuxe Four Red Carmin 140x190 | 8 494 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Four Red Carmin 140x190 см | 9 344 грн. |
Закрити
Рекомендуємо