Матрац Matroluxe Honey 80x190
Відео 2Фото 2 | від 6 740 до 7 422 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Multipocket (~ 512 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:22 см |
Модифікації Matroluxe Honey 15
Характеристики
Matroluxe Honey 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Honey 80x190
Сортувати
Матрас Matroluxe Yellow Honey 80х190 | 6 740 грн. |
Матрац MatroLuxe Honey 80х190 см (0014500464) | 7 411 грн. |
Матрац ортопедичний 80х190 MatroLuxe Yellow HONEY | 7 422 грн. |
Матрац ортопедичний 80х190 MatroLuxe Yellow HONEY | 7 412 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо