Матрац Matroluxe Honey 140x190
Відео 2Фото 2 | від 10 621 до 11 687 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Multipocket (~ 512 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:22 см |
Модифікації Matroluxe Honey 15
Характеристики
Matroluxe Honey 140x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Honey 140x190
Сортувати
Матрас Matroluxe Yellow Honey 140х190 | 10 621 грн. |
Матрац MatroLuxe Honey 140х190 см (0015860710) | 11 677 грн. |
Матрац ортопедичний 140х190 MatroLuxe Yellow HONEY | 11 687 грн. |
Матрац ортопедичний 140х190 MatroLuxe Yellow HONEY | 11 677 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо