Матрац Matroluxe Romance Nice 160x200
від 20 134 до 29 021 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:25 см |
Модифікації Matroluxe Romance Nice 14
Характеристики
Matroluxe Romance Nice 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Nice 160x200
Сортувати
MatroLuxe Найс (1600х2000х250) 0001634269 | 20 134 грн. |
Матрас Matroluxe Romance Nice 160х200 | 23 271 грн. |
MatroLuxe Найс (1600х2000х250) 0001634269 | 29 005 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Romance Nice/Найс 160x200 (0001634269) | 29 005 грн. |
Матрац ортопедичний 160х200 MatroLuxe NICE | 29 021 грн. |
Матрац ортопедичний 160х200 MatroLuxe NICE | 29 011 грн. |
Закрити
Рекомендуємо