Матрац Matroluxe Romance Nice 180x200
від 22 202 до 31 999 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:25 см |
Модифікації Matroluxe Romance Nice 14
Характеристики
Matroluxe Romance Nice 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Nice 180x200
Сортувати
MatroLuxe Найс (1800х2000х250) 0001634270 | 22 202 грн. |
Матрас Matroluxe Romance Nice 180х200 | 25 660 грн. |
MatroLuxe Найс (1800х2000х250) 0001634270 | 31 986 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Romance Nice/Найс 180x200 (0001634270) | 31 986 грн. |
Матрац ортопедичний 180х200 MatroLuxe NICE | 31 999 грн. |
Матрац ортопедичний 180х200 MatroLuxe NICE | 31 989 грн. |
Закрити
Рекомендуємо